KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997515

nr 1499 7515

omkring 1900, ej signerad, Strängnäs. Olja på duk, 32x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

800 kr

Såld:

3.600 kr

måndag 31 oktober 2022
kl 20:10:06