KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14997515
nr 1499 7515
omkring 1900, ej signerad, Strängnäs. Olja på duk, 32x49 cm, yttermått inklusive ram: 53x70 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
3.600 kr
måndag 31 oktober 2022
kl 20:10:06
500 kr
800 kr
700 kr
800 kr (Budbetjänt)
900 kr
1.400 kr
1.100 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.400 kr (Budbetjänt)
1.500 kr
2.000 kr
1.700 kr
1.800 kr (Budbetjänt)
2.000 kr
2.000 kr (Budbetjänt)
3.400 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)